O nás

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě

Můžete se spolehnout, že pro Vaši spokojenost uděláme naprosto vše. Tedy skoro vše, výběr Vašeho životního partnera necháme opravdu raději na Vás …

O nás

Úspěšně působíme na trhu od roku 2013.

Vznik svatební agentury Chci se vdát přirozeně vyplynul z naší prvotní podnikatelské činnosti, kterou je prodej květin, tvorba květinových aranžmá a dekorací ze živých i umělých květin a prodej dárkových a bytových dekoračních předmětů.

Naši zákazníci při objednávkách svatebních květin brzy projevili zájem také o dodávky dekorací ke svatebním tabulím, následně pak o výzdobu aut a samotné naaranžování prostor pro obřady i svatební hostiny. Odtud pak byl již jen malý krok k tomu nabídnout klientům pomoc při výběru místa konání svatby, doporučit kadeřníka a vizážistu, půjčovnu svatebních šatů pro nevěstu, ženicha nebo i další rodinné příslušníky, zajistit svatební oznámení, sestavit svatební menu a postarat se o spoustu dalších detailů, bez kterých se však žádná svatba nestane dokonalou.

O nás

Vaši svatbu rády zorganizujeme po celé České republice

S naší pomocí vše hravě zvládnete. Svůj velký den si užijete v pohodě a bez starostí, vychutnáte si každý okamžik a prožijete naplno ty nejkrásnější emoce.

Vaše Štěpánka a Aneta