Naše služby

Ke každé svatbě přistupujeme jako k originálu

Služby

Vítá Vás svatební agentura Chci se vdát

Převezmeme starosti s přípravami Vaší svatby a zorganizujeme Váš svatební den podle Vašich představ, bez zbytečných obav a nervozity. Postaráme se o hladký průběh celého dne a zajistíme vše potřebné, aby Vaše svatba byla pro Vás a Vaše nejbližší krásným zážitkem, dnem plným úsměvů, lásky a štěstí.

“Chci si splnit sen o dokonalé svatbě.”

Jaká by měla být Vaše svatba, aby byla dokonalá? Žádnou univerzální radu Vám nenabídneme, protože žádný obecný návod neexistuje. Každý pár sní o dokonalém a nezapomenutelném zážitku, ovšem každá svatba je jedinečná, stejně jako jsou jedinečné osobnosti a vkus každého páru.

Ať už sníte o velkolepé honosné svatbě nebo naopak komorním obřadu, milujete jednoduchost a eleganci nebo jste romantici, kteří dají přednost svatbě v boho stylu, věřte, že my uděláme všechno pro to, abychom vdechly život Vašim představám a přáním, pečlivě se budeme věnovat každému detailu a vytvoříme společně s Vámi svatbu, která přesně vystihne Váš styl a osobnost a ve Vašich očích bude naprosto dokonalá.

O konkrétních službách, o které budete mít zájem, si s Vámi pohovoříme na úvodní nezávazné schůzce, na které Vás rády přivítáme nebo za Vámi přijedeme. Na základě tohoto setkání Vám vyhotovíme orientační cenovou kalkulaci.

Naše služby

Vaše svatební přípravy si vezmeme na starost kompletně a zařídíme vše potřebné od A do Z anebo můžete využít pouze některých konkrétních služeb z naší nabídky.

První schůzka

Společně vytvoříme dokonalou svatbu

Spolupracujeme

Naši obchodní partneři